Seznam hráčů
Detail hráče
Mario Hezonja | #33 | Forward | Články hráče na Nbasket.cz (30)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (SF) |
| Datum narození: | 25. 02. 1995 (věk: 31) |
| Místo narození: | Dubrovník, Chorvatsko |
| Výška: | 6-8, 2.03m |
| Váha: | 215 lbs., 97.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2015, 1. kolo, 5. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 337 |
| Bodů celkem: | 2341 |
| Asistencí celkem: | 430 |
| Doskoků celkem: | 1065 |
| Průměr bodů na zápas: | 6.95 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.28 |
| Průměr doskoků na zápas: | 3.16 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | 2019/20 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:00 | - | 112 | : | 117 | Review | 26:30 | 4-9 | 3-7 | 1-2 | -3 | 3 | 5 | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | |||
| 01. 11. 2026 01:00 | - | 111 | : | 136 | Review | 20:17 | 3-6 | 1-3 | 1-2 | 15 | 4 | 7 | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8 | |||
| 30. 10. 2026 00:00 | - | 114 | : | 111 | Review | 16:45 | 4-6 | 2-3 | 0-0 | -13 | 1 | 5 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 121 | : | 111 | Review | 17:03 | 2-5 | 1-4 | 0-0 | 10 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 27. 10. 2026 00:00 | - | 127 | : | 125p | Review | 14:51 | 1-5 | 1-2 | 0-0 | -6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 25. 10. 2026 01:30 | - | 125 | : | 121 | Review | 19:55 | 3-5 | 2-3 | 1-2 | 8 | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 9 | |||
| 23. 10. 2026 01:00 | - | 114 | : | 106 | Review | 18:38 | 5-13 | 0-5 | 0-0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 10 | |||
| Přestup z Portland Trail Blazers do Cleveland Cavaliers | ||||||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2019/20 | ||||||||||||||||||||||
| 30. 08. 2020 03:00 | - | 131 | : | 122 | Review | 10:25 | 2-3 | 0-1 | 0-0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | |||
| 25. 08. 2020 03:00 | - | 115 | : | 135 | Review | 19:15 | 4-6 | 2-2 | 1-2 | 7 | 1 | 5 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 11 | |||
| 23. 08. 2020 02:30 | - | 108 | : | 116 | Review | 05:53 | 1-5 | 0-2 | 0-0 | -6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 134 | 22-49 | 10-27 | 3-6 | 13 | 26 | 39 | 15 | 9 | 6 | 6 | 1 | 57 | |
| Kariéra | -- | 337 | 69 | 6241 | 876-2096 | 276-860 | 313-388 | 160 | 905 | 1065 | 430 | 558 | 249 | 377 | 81 | 2341 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 19.1 | 3.1 | 1.4 | 0.4 | 44.9 | 37.0 | 50.0 | 1.9 | 3.7 | 5.6 | 2.1 | 1.3 | 0.9 | 0.9 | 0.1 | 8.14 | |
| Kariéra | -- | 337 | 69 | 18.5 | 2.6 | 0.8 | 0.9 | 41.8 | 32.1 | 80.7 | 0.5 | 2.7 | 3.2 | 1.3 | 1.7 | 0.7 | 1.1 | 0.2 | 6.95 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 15-16 | 79 | 9 | 1413 | 181-418 | 67-192 | 49-54 | 28 | 148 | 176 | 109 | 124 | 39 | 97 | 17 | 478 | |
| 16-17 | 65 | 2 | 960 | 117-330 | 43-144 | 40-50 | 20 | 126 | 146 | 62 | 74 | 30 | 58 | 15 | 317 | |
| 17-18 | 75 | 30 | 1657 | 273-617 | 90-267 | 86-105 | 41 | 240 | 281 | 106 | 134 | 81 | 86 | 31 | 722 | |
| 18-19 | 58 | 24 | 1206 | 191-464 | 42-152 | 87-114 | 28 | 211 | 239 | 88 | 110 | 57 | 88 | 8 | 511 | |
| 19-20 | 53 | 4 | 871 | 92-218 | 24-78 | 48-59 | 30 | 154 | 184 | 50 | 107 | 36 | 42 | 9 | 256 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 134 | 22-49 | 10-27 | 3-6 | 13 | 26 | 39 | 15 | 9 | 6 | 6 | 1 | 57 | |
| Kariéra | -- | 337 | 69 | 6241 | 876-2096 | 276-860 | 313-388 | 160 | 905 | 1065 | 430 | 558 | 249 | 377 | 81 | 2341 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 15-16 | 79 | 9 | 17.9 | 2.3 | 0.8 | 0.6 | 43.3 | 34.9 | 90.7 | 0.4 | 1.9 | 2.2 | 1.4 | 1.6 | 0.5 | 1.2 | 0.2 | 6.05 | |
| 16-17 | 65 | 2 | 14.8 | 1.8 | 0.7 | 0.6 | 35.5 | 29.9 | 80.0 | 0.3 | 1.9 | 2.2 | 1.0 | 1.1 | 0.5 | 0.9 | 0.2 | 4.88 | |
| 17-18 | 75 | 30 | 22.1 | 3.6 | 1.2 | 1.1 | 44.2 | 33.7 | 81.9 | 0.5 | 3.2 | 3.7 | 1.4 | 1.8 | 1.1 | 1.1 | 0.4 | 9.63 | |
| 18-19 | 58 | 24 | 20.8 | 3.3 | 0.7 | 1.5 | 41.2 | 27.6 | 76.3 | 0.5 | 3.6 | 4.1 | 1.5 | 1.9 | 1.0 | 1.5 | 0.1 | 8.81 | |
| 19-20 | 53 | 4 | 16.4 | 1.7 | 0.5 | 0.9 | 42.2 | 30.8 | 81.4 | 0.6 | 2.9 | 3.5 | 0.9 | 2.0 | 0.7 | 0.8 | 0.2 | 4.83 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 19.1 | 3.1 | 1.4 | 0.4 | 44.9 | 37.0 | 50.0 | 1.9 | 3.7 | 5.6 | 2.1 | 1.3 | 0.9 | 0.9 | 0.1 | 8.14 | |
| Kariéra | -- | 337 | 69 | 18.5 | 2.6 | 0.8 | 0.9 | 41.8 | 32.1 | 80.7 | 0.5 | 2.7 | 3.2 | 1.3 | 1.7 | 0.7 | 1.1 | 0.2 | 6.95 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 19-20 | 5 | 0 | 68 | 9-22 | 2-7 | 3-4 | 2 | 14 | 16 | 6 | 8 | 3 | 3 | 0 | 23 | |
| Kariéra | -- | 5 | 0 | 68 | 9-22 | 2-7 | 3-4 | 2 | 14 | 16 | 6 | 8 | 3 | 3 | 0 | 23 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 19-20 | 5 | 0 | 13.6 | 1.8 | 0.4 | 0.6 | 40.9 | 28.6 | 75.0 | 0.4 | 2.8 | 3.2 | 1.2 | 1.6 | 0.6 | 0.6 | 0.0 | 4.60 | |
| Kariéra | -- | 5 | 0 | 13.6 | 1.8 | 0.4 | 0.6 | 40.9 | 28.6 | 75.0 | 0.4 | 2.8 | 3.2 | 1.2 | 1.6 | 0.6 | 0.6 | 0.0 | 4.60 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

