Seznam hráčů
Detail hráče
Wendell Carter Jr. | #34 | Forward - Center | Články hráče na Nbasket.cz (31)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward - Center (FC) |
| Datum narození: | 16. 04. 1999 (věk: 27) |
| Místo narození: | Atlanta, Georgia |
| Výška: | 6-10, 2.08m |
| Váha: | 255 lbs., 115.7 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2018, 1. kolo, 7. místo |
| Univerzitní tým: | Duke |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 468 |
| Bodů celkem: | 5574 |
| Asistencí celkem: | 926 |
| Doskoků celkem: | 3812 |
| Průměr bodů na zápas: | 11.91 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.98 |
| Průměr doskoků na zápas: | 8.15 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 94 | : | 103 | Review | C | 34:22 | 2-3 | 0-0 | 2-2 | -8 | 2 | 7 | 9 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | ||
| 01. 11. 2026 21:30 | - | 97 | : | 108 | Review | C | 35:12 | 2-6 | 1-5 | 2-4 | -7 | 2 | 8 | 10 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 7 | ||
| 31. 10. 2026 00:30 | - | 114 | : | 121 | Review | C | 39:25 | 6-11 | 1-3 | 7-8 | 17 | 2 | 5 | 7 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 20 | ||
| 29. 10. 2026 00:30 | - | 129 | : | 99 | Review | C | 26:13 | 1-4 | 0-2 | 1-2 | -9 | 4 | 6 | 10 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | ||
| 26. 10. 2026 00:00 | - | 102 | : | 111 | Review | C | 32:50 | 3-6 | 0-1 | 3-4 | 6 | 1 | 9 | 10 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | ||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 93 | : | 115 | Review | C | 28:33 | 8-9 | 3-4 | 1-1 | -6 | 2 | 7 | 9 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 20 | ||
| 22. 10. 2026 01:00 | - | 125 | : | 132 | Review | C | 30:54 | 8-10 | 1-3 | 5-5 | -7 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 22 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 03. 05. 2026 21:30 | - | 116 | : | 94 | Review | C | 38:18 | 3-7 | 1-4 | 6-8 | -27 | 2 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 13 | ||
| 02. 05. 2026 01:00 | - | 79 | : | 93 | Review | C | 31:49 | 3-5 | 1-2 | 2-4 | -10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 | 9 | ||
| 30. 04. 2026 01:00 | - | 116 | : | 109 | Review | C | 34:24 | 2-4 | 1-3 | 4-4 | 6 | 2 | 2 | 4 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 7 | 227 | 30-49 | 6-18 | 21-26 | 15 | 47 | 62 | 7 | 21 | 8 | 12 | 3 | 87 | |
| Kariéra | -- | 468 | 430 | 12962 | 2079-4070 | 356-1124 | 1060-1430 | 1057 | 2755 | 3812 | 926 | 1396 | 315 | 695 | 333 | 5574 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 7 | 32.4 | 4.3 | 0.9 | 3.0 | 61.2 | 33.3 | 80.8 | 2.1 | 6.7 | 8.9 | 1.0 | 3.0 | 1.1 | 1.7 | 0.4 | 12.43 | |
| Kariéra | -- | 468 | 430 | 27.7 | 4.4 | 0.8 | 2.3 | 51.1 | 31.7 | 74.1 | 2.3 | 5.9 | 8.1 | 2.0 | 3.0 | 0.7 | 1.5 | 0.7 | 11.91 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 18-19 | 44 | 44 | 1110 | 180-371 | 6-32 | 89-112 | 87 | 220 | 307 | 78 | 152 | 26 | 65 | 58 | 455 | |
| 19-20 | 43 | 43 | 1256 | 183-343 | 6-29 | 112-152 | 139 | 266 | 405 | 51 | 162 | 33 | 72 | 36 | 484 | |
| 20-21 | 32 | 25 | 792 | 129-252 | 8-22 | 82-111 | 70 | 180 | 250 | 69 | 96 | 18 | 49 | 24 | 348 | |
| 20-21 | 22 | 19 | 583 | 101-205 | 7-29 | 49-68 | 62 | 131 | 193 | 35 | 50 | 17 | 29 | 18 | 258 | |
| 21-22 | 62 | 61 | 1852 | 359-684 | 70-214 | 143-207 | 139 | 509 | 648 | 171 | 169 | 36 | 117 | 43 | 931 | |
| 22-23 | 57 | 54 | 1690 | 322-613 | 80-225 | 144-195 | 120 | 377 | 497 | 132 | 159 | 30 | 106 | 33 | 868 | |
| 23-24 | 55 | 48 | 1406 | 223-425 | 64-171 | 93-134 | 112 | 269 | 381 | 95 | 121 | 35 | 68 | 28 | 603 | |
| 24-25 | 68 | 51 | 1758 | 226-491 | 37-158 | 129-175 | 151 | 341 | 492 | 134 | 199 | 52 | 77 | 41 | 618 | |
| 25-26 | 78 | 78 | 2288 | 326-637 | 72-226 | 198-250 | 162 | 415 | 577 | 154 | 267 | 60 | 100 | 49 | 922 | |
| 26-27 | 7 | 7 | 227 | 30-49 | 6-18 | 21-26 | 15 | 47 | 62 | 7 | 21 | 8 | 12 | 3 | 87 | |
| Kariéra | -- | 468 | 430 | 12962 | 2079-4070 | 356-1124 | 1060-1430 | 1057 | 2755 | 3812 | 926 | 1396 | 315 | 695 | 333 | 5574 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 18-19 | 44 | 44 | 25.2 | 4.1 | 0.1 | 2.0 | 48.5 | 18.8 | 79.5 | 2.0 | 5.0 | 7.0 | 1.8 | 3.5 | 0.6 | 1.5 | 1.3 | 10.34 | |
| 19-20 | 43 | 43 | 29.2 | 4.3 | 0.1 | 2.6 | 53.4 | 20.7 | 73.7 | 3.2 | 6.2 | 9.4 | 1.2 | 3.8 | 0.8 | 1.7 | 0.8 | 11.26 | |
| 20-21 | 32 | 25 | 24.8 | 4.0 | 0.2 | 2.6 | 51.2 | 36.4 | 73.9 | 2.2 | 5.6 | 7.8 | 2.2 | 3.0 | 0.6 | 1.5 | 0.8 | 10.88 | |
| 20-21 | 22 | 19 | 26.5 | 4.6 | 0.3 | 2.2 | 49.3 | 24.1 | 72.1 | 2.8 | 6.0 | 8.8 | 1.6 | 2.3 | 0.8 | 1.3 | 0.8 | 11.73 | |
| 21-22 | 62 | 61 | 29.9 | 5.8 | 1.1 | 2.3 | 52.5 | 32.7 | 69.1 | 2.2 | 8.2 | 10.5 | 2.8 | 2.7 | 0.6 | 1.9 | 0.7 | 15.02 | |
| 22-23 | 57 | 54 | 29.6 | 5.6 | 1.4 | 2.5 | 52.5 | 35.6 | 73.8 | 2.1 | 6.6 | 8.7 | 2.3 | 2.8 | 0.5 | 1.9 | 0.6 | 15.23 | |
| 23-24 | 55 | 48 | 25.6 | 4.1 | 1.2 | 1.7 | 52.5 | 37.4 | 69.4 | 2.0 | 4.9 | 6.9 | 1.7 | 2.2 | 0.6 | 1.2 | 0.5 | 10.96 | |
| 24-25 | 68 | 51 | 25.9 | 3.3 | 0.5 | 1.9 | 46.0 | 23.4 | 73.7 | 2.2 | 5.0 | 7.2 | 2.0 | 2.9 | 0.8 | 1.1 | 0.6 | 9.09 | |
| 25-26 | 78 | 78 | 29.3 | 4.2 | 0.9 | 2.5 | 51.2 | 31.9 | 79.2 | 2.1 | 5.3 | 7.4 | 2.0 | 3.4 | 0.8 | 1.3 | 0.6 | 11.82 | |
| 26-27 | 7 | 7 | 32.4 | 4.3 | 0.9 | 3.0 | 61.2 | 33.3 | 80.8 | 2.1 | 6.7 | 8.9 | 1.0 | 3.0 | 1.1 | 1.7 | 0.4 | 12.43 | |
| Kariéra | -- | 468 | 430 | 27.7 | 4.4 | 0.8 | 2.3 | 51.1 | 31.7 | 74.1 | 2.3 | 5.9 | 8.1 | 2.0 | 3.0 | 0.7 | 1.5 | 0.7 | 11.91 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 23-24 | 7 | 5 | 185 | 19-47 | 7-25 | 8-11 | 9 | 35 | 44 | 9 | 20 | 5 | 5 | 4 | 53 | |
| 24-25 | 5 | 5 | 162 | 21-40 | 3-11 | 6-10 | 19 | 35 | 54 | 6 | 12 | 2 | 8 | 2 | 51 | |
| 25-26 | 7 | 7 | 237 | 25-48 | 5-18 | 22-31 | 20 | 29 | 49 | 20 | 28 | 4 | 10 | 12 | 77 | |
| Kariéra | -- | 19 | 17 | 584 | 65-135 | 15-54 | 36-52 | 48 | 99 | 147 | 35 | 60 | 11 | 23 | 18 | 181 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 23-24 | 7 | 5 | 26.4 | 2.7 | 1.0 | 1.1 | 40.4 | 28.0 | 72.7 | 1.3 | 5.0 | 6.3 | 1.3 | 2.9 | 0.7 | 0.7 | 0.6 | 7.57 | |
| 24-25 | 5 | 5 | 32.4 | 4.2 | 0.6 | 1.2 | 52.5 | 27.3 | 60.0 | 3.8 | 7.0 | 10.8 | 1.2 | 2.4 | 0.4 | 1.6 | 0.4 | 10.20 | |
| 25-26 | 7 | 7 | 33.9 | 3.6 | 0.7 | 3.1 | 52.1 | 27.8 | 71.0 | 2.9 | 4.1 | 7.0 | 2.9 | 4.0 | 0.6 | 1.4 | 1.7 | 11.00 | |
| Kariéra | -- | 19 | 17 | 30.7 | 3.4 | 0.8 | 1.9 | 48.1 | 27.8 | 69.2 | 2.5 | 5.2 | 7.7 | 1.8 | 3.2 | 0.6 | 1.2 | 0.9 | 9.53 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

