Seznam hráčů
Detail hráče
Luguentz Dort | #0 | Guard - Forward | Články hráče na Nbasket.cz (15)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard - Forward (GF) |
| Datum narození: | 19. 04. 1999 (věk: 27) |
| Místo narození: | Montreál, Kanada |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 215 lbs., 97.5 kg |
| Klub: | |
| Univerzitní tým: | Arizona State |
| Kariérní statistiky | |
| Tituly NBA: | |
| Odehraných zápasů: | 440 |
| Bodů celkem: | 5092 |
| Asistencí celkem: | 681 |
| Doskoků celkem: | 1672 |
| Průměr bodů na zápas: | 11.57 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.55 |
| Průměr doskoků na zápas: | 3.80 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 104 | : | 108 | Review | F | 30:50 | 5-10 | 4-6 | 0-0 | 11 | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 14 | ||
| 01. 11. 2026 00:00 | - | 121 | : | 99 | Review | 28:34 | 3-9 | 1-7 | 4-5 | -15 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 11 | |||
| 30. 10. 2026 00:00 | - | 114 | : | 111 | Review | 22:23 | 2-5 | 1-3 | 1-2 | -3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | |||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 117 | : | 129 | Review | 24:23 | 3-11 | 2-5 | 0-0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 | |||
| 27. 10. 2026 01:30 | - | 120 | : | 110 | Review | 20:39 | 4-11 | 0-5 | 3-3 | -17 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | |||
| 25. 10. 2026 02:30 | - | 114 | : | 121 | Review | 22:57 | 3-6 | 1-4 | 0-0 | -6 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 81 | : | 128 | Review | 18:43 | 2-5 | 1-3 | 4-5 | 8 | 0 | 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | |||
| 22. 10. 2026 01:00 | - | 125 | : | 132 | Review | 28:18 | 2-7 | 2-5 | 2-2 | -1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 8 | |||
| Přestup z Oklahoma City Thunder do Atlanta Hawks | ||||||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 31. 05. 2026 02:00 | - | 103 | : | 111 | Review | F | 15:50 | 1-4 | 1-3 | 0-0 | -9 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||
| 29. 05. 2026 02:30 | - | 118 | : | 91 | Review | F | 22:31 | 2-11 | 1-9 | 0-0 | -9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 8 | 1 | 197 | 24-64 | 12-38 | 14-17 | 6 | 18 | 24 | 11 | 24 | 6 | 5 | 2 | 74 | |
| Kariéra | -- | 440 | 424 | 12665 | 1737-4294 | 874-2449 | 744-943 | 453 | 1219 | 1672 | 681 | 1262 | 416 | 465 | 179 | 5092 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 8 | 1 | 24.6 | 3.0 | 1.5 | 1.8 | 37.5 | 31.6 | 82.4 | 0.8 | 2.2 | 3.0 | 1.4 | 3.0 | 0.8 | 0.6 | 0.2 | 9.25 | |
| Kariéra | -- | 440 | 424 | 28.8 | 3.9 | 2.0 | 1.7 | 40.5 | 35.7 | 78.9 | 1.0 | 2.8 | 3.8 | 1.5 | 2.9 | 0.9 | 1.1 | 0.4 | 11.57 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 19-20 | 36 | 28 | 820 | 86-218 | 30-101 | 42-53 | 24 | 57 | 81 | 27 | 97 | 31 | 22 | 4 | 244 | |
| 20-21 | 52 | 52 | 1543 | 247-639 | 113-329 | 122-164 | 38 | 151 | 189 | 88 | 134 | 45 | 79 | 19 | 729 | |
| 21-22 | 51 | 51 | 1665 | 293-726 | 130-391 | 161-191 | 38 | 174 | 212 | 88 | 149 | 46 | 88 | 18 | 877 | |
| 22-23 | 74 | 73 | 2272 | 339-873 | 135-409 | 200-259 | 128 | 216 | 344 | 154 | 243 | 75 | 92 | 23 | 1013 | |
| 23-24 | 79 | 79 | 2246 | 288-657 | 156-396 | 128-155 | 74 | 210 | 284 | 113 | 228 | 72 | 74 | 47 | 860 | |
| 24-25 | 71 | 71 | 2073 | 258-593 | 170-413 | 33-46 | 89 | 204 | 293 | 115 | 208 | 79 | 51 | 39 | 719 | |
| 25-26 | 69 | 69 | 1849 | 202-524 | 128-372 | 44-58 | 56 | 189 | 245 | 85 | 179 | 62 | 54 | 27 | 576 | |
| 26-27 | 8 | 1 | 197 | 24-64 | 12-38 | 14-17 | 6 | 18 | 24 | 11 | 24 | 6 | 5 | 2 | 74 | |
| Kariéra | -- | 440 | 424 | 12665 | 1737-4294 | 874-2449 | 744-943 | 453 | 1219 | 1672 | 681 | 1262 | 416 | 465 | 179 | 5092 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 19-20 | 36 | 28 | 22.8 | 2.4 | 0.8 | 1.2 | 39.4 | 29.7 | 79.2 | 0.7 | 1.6 | 2.2 | 0.8 | 2.7 | 0.9 | 0.6 | 0.1 | 6.78 | |
| 20-21 | 52 | 52 | 29.7 | 4.8 | 2.2 | 2.3 | 38.7 | 34.3 | 74.4 | 0.7 | 2.9 | 3.6 | 1.7 | 2.6 | 0.9 | 1.5 | 0.4 | 14.02 | |
| 21-22 | 51 | 51 | 32.6 | 5.7 | 2.5 | 3.2 | 40.4 | 33.2 | 84.3 | 0.7 | 3.4 | 4.2 | 1.7 | 2.9 | 0.9 | 1.7 | 0.4 | 17.20 | |
| 22-23 | 74 | 73 | 30.7 | 4.6 | 1.8 | 2.7 | 38.8 | 33.0 | 77.2 | 1.7 | 2.9 | 4.6 | 2.1 | 3.3 | 1.0 | 1.2 | 0.3 | 13.69 | |
| 23-24 | 79 | 79 | 28.4 | 3.6 | 2.0 | 1.6 | 43.8 | 39.4 | 82.6 | 0.9 | 2.7 | 3.6 | 1.4 | 2.9 | 0.9 | 0.9 | 0.6 | 10.89 | |
| 24-25 | 71 | 71 | 29.2 | 3.6 | 2.4 | 0.5 | 43.5 | 41.2 | 71.7 | 1.3 | 2.9 | 4.1 | 1.6 | 2.9 | 1.1 | 0.7 | 0.5 | 10.13 | |
| 25-26 | 69 | 69 | 26.8 | 2.9 | 1.9 | 0.6 | 38.5 | 34.4 | 75.9 | 0.8 | 2.7 | 3.6 | 1.2 | 2.6 | 0.9 | 0.8 | 0.4 | 8.35 | |
| 26-27 | 8 | 1 | 24.6 | 3.0 | 1.5 | 1.8 | 37.5 | 31.6 | 82.4 | 0.8 | 2.2 | 3.0 | 1.4 | 3.0 | 0.8 | 0.6 | 0.2 | 9.25 | |
| Kariéra | -- | 440 | 424 | 28.8 | 3.9 | 2.0 | 1.7 | 40.5 | 35.7 | 78.9 | 1.0 | 2.8 | 3.8 | 1.5 | 2.9 | 0.9 | 1.1 | 0.4 | 11.57 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 19-20 | 6 | 6 | 175 | 27-76 | 13-50 | 8-15 | 5 | 17 | 22 | 6 | 25 | 2 | 15 | 6 | 75 | |
| 23-24 | 10 | 10 | 350 | 33-91 | 25-64 | 16-19 | 19 | 27 | 46 | 20 | 42 | 13 | 11 | 2 | 107 | |
| 24-25 | 23 | 23 | 666 | 60-164 | 48-140 | 14-22 | 32 | 57 | 89 | 20 | 77 | 29 | 20 | 10 | 182 | |
| 25-26 | 15 | 15 | 335 | 30-82 | 20-65 | 2-4 | 10 | 30 | 40 | 20 | 40 | 7 | 8 | 2 | 82 | |
| Kariéra | -- | 54 | 54 | 1526 | 150-413 | 106-319 | 40-60 | 66 | 131 | 197 | 66 | 184 | 51 | 54 | 20 | 446 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 19-20 | 6 | 6 | 29.2 | 4.5 | 2.2 | 1.3 | 35.5 | 26.0 | 53.3 | 0.8 | 2.8 | 3.7 | 1.0 | 4.2 | 0.3 | 2.5 | 1.0 | 12.50 | |
| 23-24 | 10 | 10 | 35.0 | 3.3 | 2.5 | 1.6 | 36.3 | 39.1 | 84.2 | 1.9 | 2.7 | 4.6 | 2.0 | 4.2 | 1.3 | 1.1 | 0.2 | 10.70 | |
| 24-25 | 23 | 23 | 29.0 | 2.6 | 2.1 | 0.6 | 36.6 | 34.3 | 63.6 | 1.4 | 2.5 | 3.9 | 0.9 | 3.3 | 1.3 | 0.9 | 0.4 | 7.91 | |
| 25-26 | 15 | 15 | 22.3 | 2.0 | 1.3 | 0.1 | 36.6 | 30.8 | 50.0 | 0.7 | 2.0 | 2.7 | 1.3 | 2.7 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 5.47 | |
| Kariéra | -- | 54 | 54 | 28.3 | 2.8 | 2.0 | 0.7 | 36.3 | 33.2 | 66.7 | 1.2 | 2.4 | 3.6 | 1.2 | 3.4 | 0.9 | 1.0 | 0.4 | 8.26 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

