Seznam hráčů
Detail hráče
Sam Merrill | #5 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (5)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (SG) |
| Datum narození: | 15. 05. 1996 (věk: 30) |
| Místo narození: | Salt Lake City, Utah |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 205 lbs., 93.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 2. kolo, 60. místo |
| Univerzitní tým: | Utah State |
| Kariérní statistiky | |
| Tituly NBA: | |
| Odehraných zápasů: | 232 |
| Bodů celkem: | 1855 |
| Asistencí celkem: | 387 |
| Doskoků celkem: | 477 |
| Průměr bodů na zápas: | 8.00 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.67 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.06 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:00 | - | 112 | : | 117 | Review | 26:04 | 2-8 | 2-8 | 2-2 | -12 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 01. 11. 2026 01:00 | - | 111 | : | 136 | Review | 19:15 | 2-4 | 1-3 | 1-2 | 24 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 30. 10. 2026 00:00 | - | 114 | : | 111 | Review | 26:48 | 6-11 | 4-8 | 0-0 | 8 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 16 | |||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 121 | : | 111 | Review | 20:22 | 2-7 | 2-6 | 2-2 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 27. 10. 2026 00:00 | - | 127 | : | 125p | Review | 30:38 | 3-8 | 1-6 | 2-2 | 13 | 1 | 3 | 4 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
| 25. 10. 2026 01:30 | - | 125 | : | 121 | Review | 21:07 | 2-4 | 1-3 | 2-2 | 7 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 23. 10. 2026 01:00 | - | 114 | : | 106 | Review | 24:16 | 2-5 | 1-3 | 0-0 | 5 | 1 | 4 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 26. 05. 2026 02:00 | - | 93 | : | 130 | Review | 17:35 | 2-4 | 1-2 | 0-0 | -13 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | |||
| 24. 05. 2026 02:00 | - | 108 | : | 121 | Review | 23:31 | 2-5 | 2-4 | 0-0 | -1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 22. 05. 2026 02:00 | - | 109 | : | 93 | Review | 23:12 | 1-8 | 0-7 | 2-4 | -8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 168 | 19-47 | 12-37 | 9-10 | 5 | 16 | 21 | 16 | 20 | 6 | 2 | 0 | 59 | |
| Kariéra | -- | 232 | 45 | 4365 | 621-1466 | 483-1222 | 130-146 | 100 | 377 | 477 | 387 | 366 | 123 | 110 | 26 | 1855 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 24.0 | 2.7 | 1.7 | 1.3 | 40.4 | 32.4 | 90.0 | 0.7 | 2.3 | 3.0 | 2.3 | 2.9 | 0.9 | 0.3 | 0.0 | 8.43 | |
| Kariéra | -- | 232 | 45 | 18.8 | 2.7 | 2.1 | 0.6 | 42.4 | 39.5 | 89.0 | 0.4 | 1.6 | 2.1 | 1.7 | 1.6 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 8.00 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 20-21 | 30 | 2 | 233 | 32-72 | 21-47 | 4-4 | 6 | 24 | 30 | 21 | 17 | 8 | 10 | 1 | 89 | |
| 21-22 | 6 | 0 | 58 | 8-24 | 7-23 | 2-4 | 1 | 6 | 7 | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 25 | |
| 22-23 | 5 | 0 | 59 | 9-22 | 5-18 | 2-2 | 0 | 9 | 9 | 5 | 3 | 4 | 0 | 0 | 25 | |
| 23-24 | 61 | 1 | 1069 | 158-393 | 143-354 | 26-28 | 22 | 98 | 120 | 108 | 72 | 19 | 19 | 4 | 485 | |
| 24-25 | 71 | 4 | 1401 | 172-424 | 137-368 | 28-29 | 38 | 119 | 157 | 108 | 124 | 53 | 35 | 14 | 509 | |
| 25-26 | 52 | 38 | 1377 | 223-484 | 158-375 | 59-69 | 28 | 105 | 133 | 125 | 127 | 33 | 42 | 7 | 663 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 168 | 19-47 | 12-37 | 9-10 | 5 | 16 | 21 | 16 | 20 | 6 | 2 | 0 | 59 | |
| Kariéra | -- | 232 | 45 | 4365 | 621-1466 | 483-1222 | 130-146 | 100 | 377 | 477 | 387 | 366 | 123 | 110 | 26 | 1855 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 20-21 | 30 | 2 | 7.8 | 1.1 | 0.7 | 0.1 | 44.4 | 44.7 | 100.0 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 0.7 | 0.6 | 0.3 | 0.3 | 0.0 | 2.97 | |
| 21-22 | 6 | 0 | 9.7 | 1.3 | 1.2 | 0.3 | 33.3 | 30.4 | 50.0 | 0.2 | 1.0 | 1.2 | 0.7 | 0.5 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 4.17 | |
| 22-23 | 5 | 0 | 11.8 | 1.8 | 1.0 | 0.4 | 40.9 | 27.8 | 100.0 | 0.0 | 1.8 | 1.8 | 1.0 | 0.6 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |
| 23-24 | 61 | 1 | 17.5 | 2.6 | 2.3 | 0.4 | 40.2 | 40.4 | 92.9 | 0.4 | 1.6 | 2.0 | 1.8 | 1.2 | 0.3 | 0.3 | 0.1 | 7.95 | |
| 24-25 | 71 | 4 | 19.7 | 2.4 | 1.9 | 0.4 | 40.6 | 37.2 | 96.6 | 0.5 | 1.7 | 2.2 | 1.5 | 1.7 | 0.7 | 0.5 | 0.2 | 7.17 | |
| 25-26 | 52 | 38 | 26.5 | 4.3 | 3.0 | 1.1 | 46.1 | 42.1 | 85.5 | 0.5 | 2.0 | 2.6 | 2.4 | 2.4 | 0.6 | 0.8 | 0.1 | 12.75 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 24.0 | 2.7 | 1.7 | 1.3 | 40.4 | 32.4 | 90.0 | 0.7 | 2.3 | 3.0 | 2.3 | 2.9 | 0.9 | 0.3 | 0.0 | 8.43 | |
| Kariéra | -- | 232 | 45 | 18.8 | 2.7 | 2.1 | 0.6 | 42.4 | 39.5 | 89.0 | 0.4 | 1.6 | 2.1 | 1.7 | 1.6 | 0.5 | 0.5 | 0.1 | 8.00 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 20-21 | 8 | 0 | 30 | 2-7 | 1-5 | 0-0 | 1 | 4 | 5 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 5 | |
| 23-24 | 10 | 0 | 125 | 10-29 | 10-27 | 3-3 | 2 | 10 | 12 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 33 | |
| 24-25 | 8 | 3 | 159 | 15-40 | 14-39 | 2-3 | 7 | 13 | 20 | 14 | 18 | 4 | 2 | 2 | 46 | |
| 25-26 | 17 | 0 | 338 | 41-96 | 29-78 | 21-25 | 8 | 13 | 21 | 19 | 40 | 8 | 9 | 0 | 132 | |
| Kariéra | -- | 43 | 3 | 652 | 68-172 | 54-149 | 26-31 | 18 | 40 | 58 | 43 | 69 | 16 | 12 | 2 | 216 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 20-21 | 8 | 0 | 3.8 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 28.6 | 20.0 | - | 0.1 | 0.5 | 0.6 | 0.1 | 0.2 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 0.62 | |
| 23-24 | 10 | 0 | 12.5 | 1.0 | 1.0 | 0.3 | 34.5 | 37.0 | 100.0 | 0.2 | 1.0 | 1.2 | 0.9 | 0.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.30 | |
| 24-25 | 8 | 3 | 19.9 | 1.9 | 1.8 | 0.2 | 37.5 | 35.9 | 66.7 | 0.9 | 1.6 | 2.5 | 1.8 | 2.2 | 0.5 | 0.2 | 0.2 | 5.75 | |
| 25-26 | 17 | 0 | 19.9 | 2.4 | 1.7 | 1.2 | 42.7 | 37.2 | 84.0 | 0.5 | 0.8 | 1.2 | 1.1 | 2.4 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 7.76 | |
| Kariéra | -- | 43 | 3 | 15.2 | 1.6 | 1.3 | 0.6 | 39.5 | 36.2 | 83.9 | 0.4 | 0.9 | 1.3 | 1.0 | 1.6 | 0.4 | 0.3 | 0.0 | 5.02 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

