Seznam hráčů
Detail hráče
Jaden McDaniels | #3 | Forward | Články hráče na Nbasket.cz (19)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (PF) |
| Datum narození: | 29. 09. 2000 (věk: 26) |
| Místo narození: | Federal Way, Washington |
| Výška: | 6-10, 2.08m |
| Váha: | 185 lbs., 83.9 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 1. kolo, 28. místo |
| Univerzitní tým: | Washington |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 447 |
| Bodů celkem: | 5002 |
| Asistencí celkem: | 789 |
| Doskoků celkem: | 1884 |
| Průměr bodů na zápas: | 11.19 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.77 |
| Průměr doskoků na zápas: | 4.21 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:00 | - | 112 | : | 100 | Review | F | 29:15 | 5-14 | 2-4 | 1-3 | 17 | 4 | 2 | 6 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 13 | ||
| 01. 11. 2026 01:00 | - | 121 | : | 111 | Review | F | 38:38 | 7-17 | 2-5 | 3-4 | -1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 19 | ||
| 31. 10. 2026 01:00 | - | 127 | : | 101 | Review | F | 32:52 | 11-15 | 1-2 | 0-0 | 22 | 2 | 4 | 6 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 23 | ||
| 29. 10. 2026 01:00 | - | 114 | : | 119 | Review | F | 35:01 | 8-18 | 1-8 | 2-3 | -11 | 2 | 5 | 7 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 19 | ||
| 27. 10. 2026 00:00 | - | 127 | : | 125p | Review | F | 36:38 | 6-9 | 2-3 | 0-0 | 5 | 0 | 6 | 6 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | ||
| 26. 10. 2026 00:00 | - | 117 | : | 94 | Review | F | 31:25 | 6-10 | 1-3 | 1-1 | 31 | 0 | 6 | 6 | 3 | 3 | 0 | 4 | 3 | 14 | ||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 93 | : | 115 | Review | F | 29:50 | 6-14 | 2-5 | 1-1 | 12 | 3 | 3 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 15 | ||
| 22. 10. 2026 01:30 | - | 106 | : | 131 | Review | F | 28:43 | 8-11 | 1-3 | 0-0 | 25 | 2 | 6 | 8 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 17 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 16. 05. 2026 03:30 | - | 109 | : | 139 | Review | F | 23:25 | 4-13 | 2-4 | 3-3 | -21 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 13 | ||
| 13. 05. 2026 02:00 | - | 126 | : | 97 | Review | F | 29:37 | 6-13 | 3-7 | 2-2 | -12 | 1 | 5 | 6 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 17 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 8 | 8 | 262 | 57-108 | 12-33 | 8-12 | 14 | 34 | 48 | 28 | 28 | 6 | 14 | 6 | 134 | |
| Kariéra | -- | 447 | 371 | 13027 | 1968-4016 | 560-1560 | 506-655 | 495 | 1389 | 1884 | 789 | 1384 | 421 | 561 | 385 | 5002 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 8 | 8 | 32.8 | 7.1 | 1.5 | 1.0 | 52.8 | 36.4 | 66.7 | 1.8 | 4.2 | 6.0 | 3.5 | 3.5 | 0.8 | 1.8 | 0.8 | 16.75 | |
| Kariéra | -- | 447 | 371 | 29.1 | 4.4 | 1.3 | 1.1 | 49.0 | 35.9 | 77.3 | 1.1 | 3.1 | 4.2 | 1.8 | 3.1 | 0.9 | 1.3 | 0.9 | 11.19 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 20-21 | 63 | 27 | 1511 | 164-367 | 72-198 | 27-45 | 52 | 180 | 232 | 71 | 172 | 35 | 47 | 60 | 427 | |
| 21-22 | 70 | 31 | 1803 | 255-554 | 80-252 | 57-71 | 76 | 217 | 293 | 79 | 224 | 52 | 75 | 54 | 647 | |
| 22-23 | 79 | 79 | 2416 | 370-716 | 107-269 | 106-144 | 92 | 215 | 307 | 148 | 272 | 74 | 112 | 76 | 953 | |
| 23-24 | 72 | 71 | 2105 | 307-628 | 86-255 | 57-79 | 56 | 168 | 224 | 101 | 219 | 63 | 87 | 42 | 757 | |
| 24-25 | 82 | 82 | 2614 | 398-834 | 100-303 | 104-128 | 129 | 341 | 470 | 163 | 225 | 110 | 95 | 74 | 1000 | |
| 25-26 | 73 | 73 | 2316 | 417-809 | 103-250 | 147-176 | 76 | 234 | 310 | 199 | 244 | 81 | 131 | 73 | 1084 | |
| 26-27 | 8 | 8 | 262 | 57-108 | 12-33 | 8-12 | 14 | 34 | 48 | 28 | 28 | 6 | 14 | 6 | 134 | |
| Kariéra | -- | 447 | 371 | 13027 | 1968-4016 | 560-1560 | 506-655 | 495 | 1389 | 1884 | 789 | 1384 | 421 | 561 | 385 | 5002 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 20-21 | 63 | 27 | 24.0 | 2.6 | 1.1 | 0.4 | 44.7 | 36.4 | 60.0 | 0.8 | 2.9 | 3.7 | 1.1 | 2.7 | 0.6 | 0.7 | 1.0 | 6.78 | |
| 21-22 | 70 | 31 | 25.8 | 3.6 | 1.1 | 0.8 | 46.0 | 31.7 | 80.3 | 1.1 | 3.1 | 4.2 | 1.1 | 3.2 | 0.7 | 1.1 | 0.8 | 9.24 | |
| 22-23 | 79 | 79 | 30.6 | 4.7 | 1.4 | 1.3 | 51.7 | 39.8 | 73.6 | 1.2 | 2.7 | 3.9 | 1.9 | 3.4 | 0.9 | 1.4 | 1.0 | 12.06 | |
| 23-24 | 72 | 71 | 29.2 | 4.3 | 1.2 | 0.8 | 48.9 | 33.7 | 72.2 | 0.8 | 2.3 | 3.1 | 1.4 | 3.0 | 0.9 | 1.2 | 0.6 | 10.51 | |
| 24-25 | 82 | 82 | 31.9 | 4.9 | 1.2 | 1.3 | 47.7 | 33.0 | 81.2 | 1.6 | 4.2 | 5.7 | 2.0 | 2.7 | 1.3 | 1.2 | 0.9 | 12.20 | |
| 25-26 | 73 | 73 | 31.7 | 5.7 | 1.4 | 2.0 | 51.5 | 41.2 | 83.5 | 1.0 | 3.2 | 4.2 | 2.7 | 3.3 | 1.1 | 1.8 | 1.0 | 14.85 | |
| 26-27 | 8 | 8 | 32.8 | 7.1 | 1.5 | 1.0 | 52.8 | 36.4 | 66.7 | 1.8 | 4.2 | 6.0 | 3.5 | 3.5 | 0.8 | 1.8 | 0.8 | 16.75 | |
| Kariéra | -- | 447 | 371 | 29.1 | 4.4 | 1.3 | 1.1 | 49.0 | 35.9 | 77.3 | 1.1 | 3.1 | 4.2 | 1.8 | 3.1 | 0.9 | 1.3 | 0.9 | 11.19 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 21-22 | 6 | 0 | 130 | 18-34 | 10-20 | 10-12 | 5 | 12 | 17 | 4 | 18 | 2 | 6 | 11 | 56 | |
| 23-24 | 16 | 16 | 537 | 72-140 | 24-56 | 27-35 | 28 | 33 | 61 | 18 | 54 | 14 | 17 | 18 | 195 | |
| 24-25 | 15 | 15 | 497 | 87-169 | 21-55 | 25-28 | 27 | 57 | 84 | 23 | 50 | 19 | 18 | 13 | 220 | |
| 25-26 | 12 | 12 | 406 | 78-176 | 10-42 | 30-35 | 28 | 41 | 69 | 29 | 53 | 6 | 17 | 8 | 196 | |
| Kariéra | -- | 49 | 43 | 1570 | 255-519 | 65-173 | 92-110 | 88 | 143 | 231 | 74 | 175 | 41 | 58 | 50 | 667 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 21-22 | 6 | 0 | 21.7 | 3.0 | 1.7 | 1.7 | 52.9 | 50.0 | 83.3 | 0.8 | 2.0 | 2.8 | 0.7 | 3.0 | 0.3 | 1.0 | 1.8 | 9.33 | |
| 23-24 | 16 | 16 | 33.6 | 4.5 | 1.5 | 1.7 | 51.4 | 42.9 | 77.1 | 1.8 | 2.1 | 3.8 | 1.1 | 3.4 | 0.9 | 1.1 | 1.1 | 12.19 | |
| 24-25 | 15 | 15 | 33.1 | 5.8 | 1.4 | 1.7 | 51.5 | 38.2 | 89.3 | 1.8 | 3.8 | 5.6 | 1.5 | 3.3 | 1.3 | 1.2 | 0.9 | 14.67 | |
| 25-26 | 12 | 12 | 33.8 | 6.5 | 0.8 | 2.5 | 44.3 | 23.8 | 85.7 | 2.3 | 3.4 | 5.8 | 2.4 | 4.4 | 0.5 | 1.4 | 0.7 | 16.33 | |
| Kariéra | -- | 49 | 43 | 32.0 | 5.2 | 1.3 | 1.9 | 49.1 | 37.6 | 83.6 | 1.8 | 2.9 | 4.7 | 1.5 | 3.6 | 0.8 | 1.2 | 1.0 | 13.61 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

