Seznam hráčů
Detail hráče
Cody Williams | #9 | Forward | Články hráče na Nbasket.cz (2)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (SF) |
| Datum narození: | 20. 11. 2004 (věk: 21) |
| Místo narození: | San Luis Obispo, CA |
| Výška: | 6-7, 2.01m |
| Váha: | 190 lbs., 86.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 10. místo |
| Univerzitní tým: | Colorado |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 122 |
| Bodů celkem: | 818 |
| Asistencí celkem: | 196 |
| Doskoků celkem: | 312 |
| Průměr bodů na zápas: | 6.70 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.61 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.56 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:00 | - | 112 | : | 100 | Review | 06:37 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | -15 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 31. 10. 2026 01:00 | - | 127 | : | 101 | Review | 01:31 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 26. 10. 2026 00:00 | - | 117 | : | 94 | Review | 04:36 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | -9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 93 | : | 115 | Review | 03:23 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 22. 10. 2026 01:30 | - | 106 | : | 131 | Review | 03:03 | 0-1 | 0-1 | 0-0 | -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Přestup z Utah Jazz do Minnesota Timberwolves | ||||||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 13. 04. 2026 02:30 | - | 131 | : | 107 | Review | F | 39:14 | 5-15 | 0-2 | 4-4 | -10 | 1 | 2 | 3 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 14 | ||
| 11. 04. 2026 03:30 | - | 147 | : | 101 | Review | F | 33:32 | 6-16 | 2-6 | 0-2 | 37 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | ||
| 08. 04. 2026 02:00 | - | 156 | : | 137 | Review | F | 34:04 | 8-17 | 0-5 | 3-4 | -20 | 0 | 4 | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 19 | ||
| 06. 04. 2026 01:00 | - | 146 | : | 111 | Review | F | 36:23 | 3-11 | 0-2 | 2-2 | -27 | 0 | 4 | 4 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 8 | ||
| 04. 04. 2026 02:00 | - | 140 | : | 106 | Review | F | 38:17 | 10-16 | 0-2 | 7-10 | -29 | 5 | 6 | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 27 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 5 | 0 | 19 | 0-2 | 0-1 | 0-0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Kariéra | -- | 122 | 62 | 2710 | 321-768 | 63-267 | 113-159 | 89 | 223 | 312 | 196 | 217 | 74 | 117 | 42 | 818 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 5 | 0 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |
| Kariéra | -- | 122 | 62 | 22.2 | 2.6 | 0.5 | 0.9 | 41.8 | 23.6 | 71.1 | 0.7 | 1.8 | 2.6 | 1.6 | 1.8 | 0.6 | 1.0 | 0.3 | 6.70 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 50 | 21 | 1060 | 83-257 | 35-135 | 29-40 | 27 | 86 | 113 | 59 | 95 | 23 | 44 | 16 | 230 | |
| 25-26 | 67 | 41 | 1631 | 238-509 | 28-131 | 84-119 | 61 | 137 | 198 | 137 | 122 | 51 | 73 | 26 | 588 | |
| 26-27 | 5 | 0 | 19 | 0-2 | 0-1 | 0-0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Kariéra | -- | 122 | 62 | 2710 | 321-768 | 63-267 | 113-159 | 89 | 223 | 312 | 196 | 217 | 74 | 117 | 42 | 818 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 50 | 21 | 21.2 | 1.7 | 0.7 | 0.6 | 32.3 | 25.9 | 72.5 | 0.5 | 1.7 | 2.3 | 1.2 | 1.9 | 0.5 | 0.9 | 0.3 | 4.60 | |
| 25-26 | 67 | 41 | 24.3 | 3.6 | 0.4 | 1.3 | 46.8 | 21.4 | 70.6 | 0.9 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 1.8 | 0.8 | 1.1 | 0.4 | 8.78 | |
| 26-27 | 5 | 0 | 3.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |
| Kariéra | -- | 122 | 62 | 22.2 | 2.6 | 0.5 | 0.9 | 41.8 | 23.6 | 71.1 | 0.7 | 1.8 | 2.6 | 1.6 | 1.8 | 0.6 | 1.0 | 0.3 | 6.70 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

